Solante Krem nedir nereden alınır kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

Solante  Krem Kullanma Talimatları

 
Dünya çapında yeni trend ürünler listesinde baş sıralarda yer alan bu muhteşem formül şimdi Türkiye’de. Hem de resmi satış yapan firmamızın kaliteli hizmet anlayışıyla binlerce kişiye ulaşmakta. Kullanıcılarımızın orijinal ürün, doğal malzeme, güvenli alışveriş gibi ihtiyaçlarını önemsiyor ve bu yönde çalışmalar yapıyoruz. Solante krem %100orjinal  bir ürün olmakla birlikte Solante krem ile de yenilikçi bir buluş olduğunu ortaya sermektedir. Bugün bizlere ulaşan binlerce kişi ellerinde gördükleri ürünün kendi ambalaj ve ya kutusunda, hologram etiketi ile sahip olmanın hoşnutluğunu yaşıyor. Siparişiniz size ulaştığında öncelikli olarak kesinlikle üzerindeki bilgilere itibar ediniz. Ürün adı, içerisinde kullanılan bileşenler, kullanım talimatları detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Doğru ve düzenli bir kullanım, en az bu ürüne sahip olmak kadarönemlidir.

 

 

 

 

 

Ücretsiz Kargo, Aynı Gün Kargo!

 

 
İnternet sitelerinin sağladığı imkânlar kendi kalite standartlarına ve çalışma prensiplerine göre değişmektedir. Bizler günün her saati yanınızda olabilmeyi istiyor ve alışverişinizden keyif almanızı diliyoruz. Bu nedenle siz ürün siparişi oluşturduğunuz anda biz stoklarımızı kontrol ediyor ve istediğiniz miktarda ürünü özenle paketliyoruz. Hemen MNG, PTT veya Aras kargo şirketine teslim ediyor, adresinize doğru yola çıkmasını sağlıyoruz. Ürün fiyat listelerimiz her zaman müşteri taleplerine göre şekillenmektedir.

 

 

 

 

 

 

Piyasada aynı ve ya benzer ürünler birçok farklı fiyat seçeneğini görürsünüz. Fahiş fiyatlarda satış yapmayı etik bulmuyor ve indirimli fiyatlarla farklı bütçelere de hitap etmeyi umuyoruz. Ürünümüzden birden fazla satın almak istediğinizde hiçbir kargo ücreti ödemeyeceğinizi de müjdeliyoruz.

 

 
Muhteviyat Yeterli mi?

 

 
Kullanım amacına, kullanım şekline, fiyatına ve daha birçok unsura etken olan şüphesiz ki içeriğindeki malzemelerdir. Solante krem bu manada kendinden emin ve güçlü bir formüle sahiptir. Özellikle beta sitosterol ve bununla beraber Saw Palmetto, çavdar çimeni poleni ve magnezyum karışımın oluşmaktadır. Solante  . Satın almayı düşünen değerli tüketicilerimizin tamamen doğal ve zengin içeriğe göz atmalarını öneririz.

 

 

 

 
Ürün Fiyat Bilgisi ve Ödeme Şekilleri;

 

 

 

 

 

 

 
Ürünlerin makul fiyatla satılması ürünün değerinin düşeceği anlamına gelmez. Aksine biz sizin güvenli alışveriş yapabilmenizi sağlarken cebinize de zarar gelmemesini diliyoruz. Bu nedenle kaliteyi ucuza temin edebilmenizi hedefliyoruz. Bu mantıkla oluşturduğumuz fiyat listemiz şöyledir; 1 adet 99 tl, 2 adet 189 tl ve 3 adet 279 tl. Ancak burada dikkat etmeniz gereken 1 adetten fazla vereceğiniz siparişlerde ücretsiz kargo olanağınızın olduğunu unutmamak. Siparişiniz stok durumuna göre onaylandığında aynı gün kargoyla yola çıkar ve kapınıza kadar gelir. Ödemeyi bu aşamada kredi kartınız ile ve ya nakit paranız ile yapabilirsiniz. Resmi satış sitesi olarak sizlere orijinal ürün gönderebilmenin de haklı gururunu yaşamaktayız.