Teff Life Tohumu Çayı Teff Tohumlu Çay

 

 

 

 

Teff Life Tohumu Çayı

 
İnternet sitemiz aracılığıyla günün her saati istediğiniz ürün için inceleme yapabilir, satın alma adımlarını başlatmak için sipariş formunuzu oluşturabilir ve evinizde, ofisinizde oturup %100 orijinal ürününüzün size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Teff Life tohumu çayı son günlerde hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok noktasında talep gören, kullanıcılarının sayısı süratle artan bir üründür. Kullanım kolaylığı, bitkisel içeriği ve dünyaca tanınmış olması ile dikkat çekmektedir. Şimdi sizler de bu değerli ürüne bir tıkla sahip olabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduğunuzda vermiş olduğunuz iletişim bilgileri ışığında paketiniz aynı gün hazırlanarak kargo şirketine teslim edilir. Yaklaşık 1-2 gün sonunda kapınızda ödeme yaparak satın alma işlemini tamamlayabilir ve ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 
Çayın İçerisinde Bulunanlar;

 

 
Teff Life tohumu kiraz meyvesi sapı, mac, limon otu, acai funda, yeşil kahve, mate yaprağı, kuşburnu, kuinoa tohumu, bamya çiçeği, tarçın, aspir tohumu, lepidyum, yeşil çay, biberiye, barut ağacı kabuğu, chia tohumu, sandaloz sakızı, kitre zamkı gibi oldukça . Bu içeriğii hem kadın hem de erkek kullanıcıların ilgisini toplamaktadır. Denemeye başlamak için şimdi hologram etiketli ürün gönderimi sağlayan sitemiz üzerinden kolay adımları takip edebilirsiniz. Sipariş ver butonuyla tamamlayacağınız işlem sonrasında siparişinizin takibini de yine sitemiz üzerindeki takip sistemiyle yapabilirsiniz.

 
Ürün Kullanım Talimatı

 
Sanal ortamda ve ya gerçek yaşamda yaptığınız alışverişler sonrasında satın aldığınız ürün ve ya ürünler için kullanım şekillerini öğrenme ihtiyacı duyarsınız. Teff Life tohumu çayı için belirlenen ve tavsiye edilen kullanım şekli ise oldukça basittir. Gün içinde her hangi bir saatte sıcak su eşliğinde tüketebileceğiniz çay gayet keyifli ve pratik bir kullanım imkânı sunmaktadır. Dilediğiniz yerde ve zamanda tüketebileceğiniz Teff Life tohumu çayı orijinal kutusu üzerinde bulunan açıklamaları da okumayı ihmal etmeyiniz. Kutu üzerinde saklama koşullarından üretici firmaya kadar pek çok detay bulabilirsiniz.

 
Gönderim Süreci

 

 
Satın almaya karar verdiğiniz ve sipariş verdiğiniz ürün stoklarımız incelendikten sonra kargoya hazır hale getirilir. Üstelik bu işlem oldukça kısa bir sürede yani siparişinizi verdiğiniz gün gerçekleştirilir. Türkiye’nin büyük ve lider kargo şirketlerinden MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo güvencesiyle adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına siz kargo hareketlerini yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Kapınızda nakit olarak ve ya isterseniz kredi kartınızla ödemenizi yapabilirsiniz. Böylece kartınızı üçüncü kişilerin görmesini engellemiş olursunuz.

 
İndirimli, Cazip Fiyatlar

 
Sadece kısa süreliğine geçerli olmak üzere fiyat listemiz 1 kutu ürün için 129 tl + 8 tl kargo ücreti, 2 kutu için 229 tl + ücretsiz kargo ve 3 kutu için 299 tl + ücretsiz kargo olarak düzenlenmiştir.